O mnie

Nie będę mówić jak masz żyć, lecz podpowiem Ci jak zrobić aby życie było fajniejsze. Jak żyć zdrowo i kolorowo. Jak żyć z dziećmi i czuć się spełnionym. Jak uchronić siebie i najbliższą rodzinę przed wirusami/ bakteriami. A zwyczajnie mówiąc: By było lepiej… 

Kiedy masz rodzinę, kiedy masz dzieci bierzesz odpowiedzialność również za innych, w związku z czym wierzę, że przekazując fundament zdrowego stylu życia, daję im to co najważniejsze- ZDROWIE.

Miej na uwadze i pamiętaj, że przedstawione treści na moim blogu są wyrazem moich przeżyć, doświadczeń, badań i opinii.

Trochę formalności, czyli KIM JESTEM?

Z zawodu jestem Pedagogiem. W tym roku dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Pomocy Psychopedagogicznej i Coachingu w Edukacji.

Prywatnie jestem żoną oraz matką dwóch wspaniałych córek, o których nieraz będę pisała. Uwielbiam z nimi spędzać czas. Uwielbiam ich uśmiech, ich energię, ich zapach. To jest moje LOVE

Ponad to, mój znak zodiaku to BYK, i we mnie płynie bycza krew, zatem nie przez przypadek nazwa bloga to Bull’s blood. Mało tego bycza krew to wino o prozdrowotnych właściwościach.

W wolnej chwili lubię czytać, czytać nowinki, badania, opinie, spostrzeżenia, książki. Lubię rozmawiać z ludźmi, dzięki którym buduję kolejne doświadczenia. Jestem przekonana, że my również sobie pogadamy ☺ i dlatego już teraz zapraszam Ciebie do kontaktu ze mną. kontakt ze mną.

Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, to kolejna rzecz bez której nie mogę żyć. Świetnie relaksuje mnie jazda na rowerze czy też zabawa w berka.

Kuchnia, to kolejne miejsce, które pokochałam. Zapachy przypraw dają mi podróż po całym świecie. A łamanie smaków to jest dopiero doświadczenie, doświadczenie o którym sami się przekonacie.

MARZENIA? Zatrzymać czas, teraz!

Enjoy !

Witaj na blogu

Mój znak zodiaku to BYK, i we mnie płynie bycza krew, zatem nie przez przypadek nazwa bloga to Bull’s blood. Ponad to bycza krew to zdrowotne wino, które niejednemu z nas pomoże.

Polub mnie na Facebooku

Instagram

No posts found